top of page

Drėkinamasis ir maitinamasis kremas su putinų ekstraktu.


Natūralus kurapkų kremas intensyviai drėkina, maitina ir gydo odą, todėl ji tampa sveika ir lygi.


 ✔ Drėkina ir maitina odą

 ✔ Padaro odą švelnią ir lygią

 ✔ Mažina smulkias raukšleles

 ✔ Apsaugo nuo UV spindulių
✔ Mažina sausų dėmių atsiradimą

 ✔ Mažina paraudimą ir net uždegimą
✔ Mažina rožinę
✔ Tinka visiems odos tipams
✔ Tinka veganams


 Natūralus ir efektyvus būdas rūpintis savo oda ir užtikrinti jos sveikatą!

Drėkinamasis ir maitinamasis putinų veido kremas 50 ml.

30,00 €Price
Kiekis

Užtepkite nedidelį kiekį veido kremo ant pirštų galiukų ir švelniai įmasažuokite į odą. Naudokite du kartus per dieną, ryte ir vakare.

Atsiliepimai

Įvertinta 5 iš 5 žvaigždučių.
Pagal 63 atsiliepimus
63 atsiliepimai

  • Baiba
    Įvertinta 5 iš 5 žvaigždučių.

    Esmu pārsteigta par krēmu, jo ļoti reti kāds krēms palīdz manai sejas ādai un man par pārsteigumu šis krēms ir kā radīts man! Pirmais, kas iekrita sirdī bija patīkamais krēma aromāts un konsistence.


    Pasūtījuma saņemšana - super ātra un ērta. PALDIES.

    Ar buvo naudinga?

  • Agnese Z
    Įvertinta 5 iš 5 žvaigždučių.

    Beidzot atradu krēmu, kas nomierina manu jutīgo ādu!"

    Man ir ļoti jūtīga āda, kas bieži reaģē uz kosmētiku ar apsārtumu vai niezi. Ar šo irbeņu krēmu nekas tāds nav noticis – tieši pretēji! Tas lieliski nomierina, samazina apsārtumu un padara ādu maigu kā zīds. Lietoju no rīta un vakarā – konsistence viegla, bet mitrināšana dziļa. Ļoti pateicīga par šo atklājumu!

    Ar buvo naudinga?

  • Arita
    Įvertinta 5 iš 5 žvaigždučių.

    Ļoti foršs krēmiņš, ātri iesūcas ādā un galvenais nav taukainuma sajūta uz sejas. Cīnos ar rozāciju, ir manāmi uzlabojusies jau pēc divu nedēļu lietošanas.

    Ar buvo naudinga?

  • Sintija
    Įvertinta 5 iš 5 žvaigždučių.

    Visu mūžu cīnos ar kombinētu sejas ādu, ļoti grūti atrast sejas krēmu, kas mitrina ādu nepadarot to spīdīgu un beidzot es tādu esmu atradusi. Darba kolēģe ieteica un nenožēloju ne sekundi, ka iegādājos.

    Ar buvo naudinga?

  • Evita
    Įvertinta 5 iš 5 žvaigždučių.

    Atkārtoti pērku šo krēmu, tiešām lielisks. Man ir rozācija un uz vaigiem ir sausi pleķi, kā sāku lietot krēmu man āda uzlabojās jau pēc pāris lietošanas reizēm, liels paldies.

    Ar buvo naudinga?

  • Inese
    Įvertinta 5 iš 5 žvaigždučių.

    Izmēģināju šo krēmu, jo man bija nepieciešams kaut kas dabīgs un maigs ikdienas lietošanai. Patīkama tekstūra, ātri iesūcas un āda pēc tam jūtas mitrināta visu dienu. Aromāts ir patīkams – ne pārāk spēcīgs, bet dabīgs. Lietoju jau trešo nedēļu un pamanīju, ka āda kļūst vienmērīgāka.

    Ar buvo naudinga?

  • Kristīne
    Įvertinta 5 iš 5 žvaigždučių.

    Ļoti patīk, ka krēms ir ar dabīgu sastāvu.

    Izvēlos produktus, kuriem ir tīrs sastāvs, un šis krēms ir tieši tāds. Irbeņu aromāts ir maigs, bet pamanāms. Man patīk, ka āda pēc uzklāšanas paliek mīksta un izskatās veselīga. Arī zem grima uzvedas ļoti labi. Forši, ka Latvijā ražots!

    Ar buvo naudinga?

  • Daria
    Įvertinta 5 iš 5 žvaigždučių.

    Irbeņu krēmu lietoju no rīta un pirms gulēt iešanas. No rīta āda ir mitrināta un pinnes ir mazāk pamanāmas, poras nav aizķepušas. Man ir taukaina āda, lietoju krēmu ar toniku un mana āda ir tiešām uzlabojusies.

    Ar buvo naudinga?

  • Santa
    Įvertinta 5 iš 5 žvaigždučių.

    Ļoti patīk. Konsistence ir ļoti laba, ātri iesūcas ādā un aromāts arī ir patīkams. Lietoju vairāk kā divas nedēļas un mana āda izskatās gludāka.

    Ar buvo naudinga?

  • Juliana
    Įvertinta 5 iš 5 žvaigždučių.

    Ļoti patīkama sajūta pēc krēma uzklāšanas. Mitrina ādu un atstāj ādu ļoti maigu.

    Ar buvo naudinga?

  • Ēriks
    Įvertinta 5 iš 5 žvaigždučių.

    Sākumā biju skeptisks, jo reti kad vīriešiem ir piedāvājumi ar dabīgām sastāvdaļām, kas patiešām darbojas. Bet šis krēms pārsteidza! Nomierina ādu pēc skūšanās, un sausuma sajūta ir pazudusi. Iesaku arī citiem vīriešiem, kuri meklē ko vienkāršu un efektīvu.

    Ar buvo naudinga?

  • Alena
    Įvertinta 5 iš 5 žvaigždučių.

    Pēc sejas krēma lietošanas mana āda ir kļuvusi manāmi labāka! Parādījās veselīgs mirdzums un pigmentācija samazinājās!

    Ar buvo naudinga?

  • Oksana
    Įvertinta 5 iš 5 žvaigždučių.

    BestBerry Skincare sejas kopšanas līdzekļi piesaista ar savu dabiskumu - vieglu aromātu un patīkamu, maigu struktūru.

    Ar buvo naudinga?

  • Dita
    Įvertinta 5 iš 5 žvaigždučių.

    Ļoti superīgs krēms, tāda maiga, zīdaina tekstūra. Ievērojami uzlabojas mana sejas āda, kurai ir problēmas ar akni!

    Ar buvo naudinga?

  • Anta
    Įvertinta 5 iš 5 žvaigždučių.

    ļoti patīk krēms, man ir ļoti sausa āda, īpaši ap vaigiem un apsārtums arī, viss ko lietoju iepriekš manu ādu padarīju sausāku vai ļoti taukainu, pirmais krēms, kas to nedara.

    Ar buvo naudinga?

  • Evelīna
    Įvertinta 5 iš 5 žvaigždučių.

    Rozācija ir tik pat kā pazudusi! Esmu tik priecīga, ka varu iziet no mājas bez kosmētikas uz sejas!

    Ar buvo naudinga?

  • Ivita
    Įvertinta 5 iš 5 žvaigždučių.

    Esmu patīkami pārsteigta par krēmu. Man ir jūtīga sejas āda uz sārto pusi. Lietojot krēmu mans apsārtums ir mazinājies un āda izskatās veselīgāka.

    Ar buvo naudinga?

  • Līga
    Įvertinta 5 iš 5 žvaigždučių.

    Ļoti labs krēmiņš. Āda nepaliek taukaina un tekstūra uzlabojusies , Paldies 🫶🏽

    Ar buvo naudinga?

  • Elvita
    Įvertinta 5 iš 5 žvaigždučių.

    Man ir kombinēta āda, un bieži vien krēmi padara ādu taukainu. Šis krēms strādā – seja jūtas mīksta un matēta. Lietoju no rītiem pirms kosmētikas, un tas kalpo kā lieliska bāze. Noteikti pirkšu vēlreiz.

    Ar buvo naudinga?
bottom of page