curl -X POST \ --form-string 'data=[{"action_source":"website","event_name":"Purchase","event_time":1708702845,"custom_data":{"currency":"EUR","value":142.52},"user_data":{"em":["7b17fb0bd173f625b58636fb796407c22b3d16fc78302d79f0fd30c2fc2fc068"],"ph":[]}}]'\ -F 'access_token=' \
top of page
bb berry baneris ieksalapam copy.jpg

About us

Family business based on a passion for a healthy lifestyle - BESTBERRY

Bestberry fons produktam.jpg

Janvārī un februārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA „BestBerry” piedāvāja testēt BIO Irbeņu ogu ekstraktu veselības atbalstam.

Irbeņu ogas ar pārliecību var dēvēt par sirds ogām, jo tās satur virkni vitamīnu, minerālvielu un citu vērtīgu vielu, kam ir svarīga loma veselīgai sirds un asinsvadu sistēmas darbībai. Jau pati ogas forma, kas līdzinās sirdij, to parāda! A, B, C, E, K, P vitamīni, dzelzs, selēns, kalcijs, fosfors, mangāns, cinks, omega 6 un omega 9 taukskābes, baldriānskābe un hlorogēnskābe atstās pozitīvu ietekmi ne vien uz sirds veselību, bet uz visu organismu kopumā.

 

Bagātīgais BIO Irbeņu ogu ekstrakta sastāvs ievērojami veicinās imunitāti un enerģijas pieplūdumu, stimulēs vielmaiņu, palīdzēs svara samazināšanā un aizkavēs novecošanās procesus, mazinās cukura diabēta risku, palīdzēs cīnīties ar stresu un tā radītajām negatīvajām sekām uz organismu, kalpos kā papildspēks vēža profilaksei un uzlabos vispārējo pašsajūtu, nodrošinot organismu ar tam vajadzīgajām uzturvielām. Turklāt BIO Irbeņu ogu ekstrakts izgatavots uz ūdens bāzes, kas ļaus organismam uzņemt ekstraktā esošos vitamīnus un minerālvielas vēl efektīvāk.

Family business based on a passion for a healthy lifestyle - BESTBERRY

BIO_Irbenu_mizas_ekstrakts_ar_fonu.jpg

2023. gada novembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA „BestBerry” piedāvāja testēt BIO Irbeņu mizas ekstraktu veselības atbalstam.

BIO Irbeņu mizu ekstrakts ir bagātīgs B grupas vitamīnu un magnija avots, tāpēc tas var kļūt par spēcīgu atbalstu veselībai. Tas īpaši nāks par labu nervu sistēmas darbībai, sieviešu veselībai, fiziski aktīviem cilvēkiem un ikvienam, kam svarīgi nostiprināt sirds un asinsvadu veselību.

 

Pateicoties B grupas vitamīniem un tā saucamajam “dzīvības mikroelementam” magnijam irbeņu mizas sastāvā, BIO Irbeņu mizu ekstrakts var palīdzēt mazināt jebkāda veida muskuļu krampjus un muskuļu nogurumu, kā arī cīnīties ar nervu sasprindzinājumu un bezmiegu. BIO Irbeņu mizu ekstrakts lieliski   noderēs   arī   sievietes   pašsajūtas   uzlabošanai   menstruāciju   un menopauzes laikā. Regulāri lietojot BIO Irbeņu mizu ekstraktu, iespējams mazināt menstruāciju sāpes un asiņošanu, kā arī noregulēt menstruālo ciklu.

 

Ekstraktu īpaši vērtīgu veselībai padara unikālais glikozīds viburnīns, kas kopā ar sastāvā esošo K vitamīnu nodrošina labvēlīgu iedarbību uz sirds un asinsvadu sistēmu. BIO Irbeņu mizu ekstrakts izgatavots uz ūdens bāzes, kas nozīmē maksimālu tā sastāvā esošo minerālvielu un vitamīnu uzsūkšanos organismā.

Family business based on a passion for a healthy lifestyle - BESTBERRY

atsauksmju bilde.jpg

Februārī Medicine.lv sadarbībā ar „BestBerry” piedāvā testēt 100% Irbenāja pulveri kapsulās pareizai vielmaiņai un aktīvai imunitātei.

Pilnvērtīgai organisma darbībai ir jāsaņem tikai dabiskas izcelsmes vitamīni un minerāvielas, kas nodrošina to pilnīgu uzsūkšanos un izmantošanu organismā. Irbenāja kapsulas ir neparspētas ar bagātīgo minerālvielu sastāvu un dabisko vitamīnu daudzumu sastāvā.

 

Kapsulās iekļautas visas irbenes (Viburnum opulus) auga daļas – pumpuri, ziedi, lapas, miza, žāvētas ogas un sēklas, kas nodrošina plašu augstas biopieejamības komponentu klāstu un dod organismam iespēju izvēlēties tieši šobrīd vajadzīgās minerālvielas, vitamīnus, fermentus un citas sastāvdaļas.

Family business based on a passion for a healthy lifestyle - BESTBERRY

Irbenaja ekstrakts.jpg

Februārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA „BestBerry” piedāvā testēt BIO Irbenāja ekstraktu imūnsistēmas atbalstam, vielmaiņai un vispārējās veselības veicināšanai.

BIO Irbenāja ekstrakts ir 100% dabisks uztura bagātinātājs, kura sastāvā ietilpst visas irbenes auga (Viburnum opulus) daļas – gan irbenāja ziedi, ogas un sēklas, gan lapas, pumpuri un mizas.

 

Vienā pudelītē apvienotas visas irbenes auga labākās īpašības – bagātīgs minerālvielu un dabiskas izcelsmes vitamīnu sastāvs padara BIO Irbenāja ekstraktu par īpaši spēcīgu atbalstu imūnsistēmai, vielmaiņai, kā arī sirds un asinsvadu veselībai.

 

Ekstrakts izgatavots uz ūdens bāzes, kas nodrošina maksimālu tā sastāvā esošo minerālvielu un vitamīnu uzsūkšanos organismā.

bottom of page