curl -X POST \ --form-string 'data=[{"action_source":"website","event_name":"Purchase","event_time":1708702845,"custom_data":{"currency":"EUR","value":142.52},"user_data":{"em":["7b17fb0bd173f625b58636fb796407c22b3d16fc78302d79f0fd30c2fc2fc068"],"ph":[]}}]'\ -F 'access_token=' \
top of page
leaf-2-1.png
bb berry baneris ieksalapam copy.jpg

Kāpēc Pirkt No Mums

Ikviens ir pelnījis skaistu dzīvi

Daudzi nedzīvo savu sapņu dzīvi, jo viņu organisms nedarbojas optimāli. Tā notika arī ar manu ģimeni, un vēloties atrast paliekošu risinājumu veselai un laimīgai ģimenei, atklāju šo brīnumaino ogu. Pēc tam, kad tā spēcināja mūsu veselību un sniedza skaistu ādu, sapratu, ka man jāpastāsta par to arī JUMS …un pārējai pasaulei.

Kāpēc pirkt pie mums?

100% simbols

DABĪGI

100% simbols

BIOLOĢISKAS IZCELSMES

100% simbols

SVAIGI

Mūsu produkti ir pilnīgi dabīgi; mēs izmantojam dabīgus procesus jau no stādīšanas brīža līdz pat apstrādei un iesaiņošanai, nodrošinot, ka produkti nezaudē dabīgi vērtīgās vielas un to sniegtie ieguvumi netiek zaudēti, izmainīti vai iznīcināti ražošanas procesa laikā. Mēs arī izvēlējāmies labākos stādus stādīšanai un pievienojām NULLI ķīmisko vielu.

 

BestBerry produkti ir iesaiņoti kopā ar dabīgiem vitamīniem un minerālvielām, kas sniedz labu veselību un skaistu ādu. Katru nedēļu mēs ražojam jaunus produktus ādai un veselībai, lai sniegtu pircējiem vislabāko. Ražošanas laikā nekaitējam apkārtējai videi un īpaši rūpējamies par visu ražošanas procesu, lai saglabātu to maksimāli videi draudzīgu.

 

Mūsu pircēji atgriežas atkal un atkal, kā arī iesaka mūsu produktus ģimenei un draugiem, jo mēs īpaši cenšamies, lai apmierinātu jūsu vajadzības. Mūsu mīlestība pret pircējiem ir redzama veidā, kādā iesaiņojam ikvienu BestBerry produktu; mēs vēlamies nodrošināt, ka tie ne tikai sniedz jums lielisku ādu, bet arī nodrošina lieliskas produkta lietošanas pieredzes.

bottom of page