curl -X POST \ --form-string 'data=[{"action_source":"website","event_name":"Purchase","event_time":1708702845,"custom_data":{"currency":"EUR","value":142.52},"user_data":{"em":["7b17fb0bd173f625b58636fb796407c22b3d16fc78302d79f0fd30c2fc2fc068"],"ph":[]}}]'\ -F 'access_token=' \
top of page
bb berry baneris ieksalapam copy.jpg

Ģimenes bizness, kas balstīts kaislībā pret veselīgu dzīvesveidu - BESTBERRY

ir ģimenes bizness, kas radīts, jo izjutu vēlmi palīdzēt visiem savas ģimenes locekļiem izskatīties un justies labi gan iekšēji, gan ārēji. Nejauši, pētot vēstures avotus un literatūru, mēs atklājām irbenāju ( Viburnum Opulus ) OGAS, SĒKLAS, ZIEDI, LAPAS un MIZAS. Pēc izlasīšanas par iespējamiem ieguvumiem veselībai, ko tās sniedz, nolēmām tās izmēģināt un audzējām ogas personīgai lietošanai, un tās ievērojami uzlaboja mūsu veselību un ādu. Šie rezultāti un papildu laboratoriju atklājumi iedvesmoja mūs dalīties ar šo dabas dāvanu ar pārējo pasauli. Savu biznesu nosaucām BestBerry, jo pamanījām minerālvielu un vitamīnu pārpilnību, kas slēpjas šajās ogās. Tieši tas lika mums tās pasludināt par dabas labākajām ogām.

BESTBERRY aizsākās kā neliels irbenāju ogu krūmu dārzs

No šejienes mēs pakāpeniski augām un turpinājām lolot ideju līdz izveidojām 1 hektāru ar irbenāju ogu krūmiem. Kopš brīža, kad atklājām, kā irbenes ogas var izmantot, lai iegūtu veselīgu dzīvesveidu un skaistu ādu, nekad neesam skatījušies atpakaļ.

Šodien mūsu sapnis ir izaudzis līdz 9 hektāriem

Mums šobrīd ir 9 hektāri irbenāju stādījumu,kas ir lielākie Eiropā. Pēc tam, kad tika saražoti mūsu pirmie produkti (irbeņu sula un kaltētu irbenes ogu pulveris) pircēji prasīja vēl, tas iedvesmoja mūs paplašināties un uzsākt piedāvāt produktus veselībai un skaistumam. Mēs nepārtraukti izmēģinām jaunus un radošus veidus, kādos dalīties šajā veselīgajā brīnumā ar pārējo pasauli.

BestBerry produktus ražo no

Pilnīgi dabīgām un bioloģiskas izcelsmes sastāvdaļām, kur galvenā sastāvdaļa ir irbenes ogas, ziedi, lapas, sēklas un miza. Ogas audzējam tikai ar dabīgiem un bioloģiskiem līdzekļiem.

 

Šodien mūsu produkti veicina skaistumu, labu veselību un vispārējo labsajūtu – visu, kas ļauj dzīvot skaisti. Mūsu bizness – ir likt cilvēkiem justies skaistiem, veseliem un laimīgiem. Mūsu augstākās kvalitātes dabīgo produktu sērija satur veselīgus vitamīnus, kas labvēlīgi ietekmē kopējo veselību.

43.jpg
M_77_543_e-aplieciba-2.jpg
Sertifikāts
bottom of page