curl -X POST \ --form-string 'data=[{"action_source":"website","event_name":"Purchase","event_time":1708702845,"custom_data":{"currency":"EUR","value":142.52},"user_data":{"em":["7b17fb0bd173f625b58636fb796407c22b3d16fc78302d79f0fd30c2fc2fc068"],"ph":[]}}]'\ -F 'access_token=' \
top of page

Lietošanas Noteikumi

Pirkumu līguma noslēgšanai interneta vietnē  bestberry.lv lūdzam iepazīties un akceptēt SIA BESTBERRY, vienotais reģ.Nr. 48503016991 (turpmāk – bestberry.lv) piedāvātos noteikumus:

1. bestberry.lv piedāvāto preču pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 10. pantu – pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgumus. 

2. Noformēt pasūtījumu ir iespējams interneta vietnē bestberry.lv vai sazinoties ar mūsu veikalu telefoniski +371 29164185.

3. bestberry.lv visas preču cenas ir norādītas ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli. Cenai var tikt piemērota atlaide.

4. Par pasūtīto preci var norēķināties izmantojot bezskaidras naudas norēķinus, kas tehniski ir iespējoti bestberry.lv vai veicot bankas pārskaitījumu.

5. Veicot pasūtījumu, nepieciešams norādīt e-pasta adresi, lai pircējs saņemtu instrukcijas, rēķinu, preču pavadzīmi u.c. nepieciešamo dokumentāciju.

  • Pasūtot preci – pircējs var izvēlēties preces saņemšanas veidu:

  • saņemt preci ar kurjerpastu (DPD);

  • saņemt preci uz vietas;

6. sazinoties ar mūsu darbiniekiem ir iespēja vienoties par citiem piegādes veidiem un laiku.

7. Pasūtīto preci saņemt trīs darba dienu laikā no brīža, kas saņemts paziņojums par preces piegādi.

8. Pirms sākt lietot iegādāto preci, lūdzam, preci lietot tikai saskaņā ar ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem. 

9. Ja pārdomājāt un nolēmāt atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta. Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam aizpildīt Atteikuma veidlapu un sazināties ar mums pa e-pastu: maris.sermuks@gmail.com vai pa tālruni: +371 29164185, norādot pasūtījuma numuru un datumu. Jūs varat atgriezt preci, nogādājot to Bērzu iela 3, Auce, Auces novads, LV-3708.

10. Sūdzību un ārpustiesas strīdu izskatīšanas kārtība.

11. Sūdzību par preču pieejamību vai kvalitāti lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz epasta adresi maris.sermuks@gmail.com. Sūdzība tiks izskatīta 7 darba dienu laikā no sūdzības saņemānas dienas, atbildi nosūtot uz sūdzībā norādīto saziņas adresi.
12. Ja sūdzība tiks atzīta par nepamatotu un Pircējs sūdzības atzīšanai par nepamatotu nepiekrīt, pircējam ir tiesības izmantot normatīvajos aktos noteiktās alteratīvo strīdu izskatīšanas tiesības, iesniedzot preces pārdevējam rakstveida iesniegumu par ārpustiesas strīda risināšanu, norādot:

13. Ievērojot Latvijas Republikas likumdošanas normas, SIA BESTBERRY saglabā ar pircējiem noslēgtos pirkuma līgumus grāmatvedības kārtošanai nepieciešamajā apjomā.

14. Mārketinga aktivitātes:

  • bestberry.lv var brīvi iniciēt dažādas mārketinga aktivitātes, t. sk. lojalitātes programmas

  • Reģistrējoties vai veicot pirkumus interneta veikalā bestberry.lv, Pircējs var tikt reģistrēts jaunumu un informatīvo ziņojumu saņemšanai uz epastu. Atteikšanās iespējas: interneta veikalā bestberry.lv norādītā kārtībā vai arī informējot elektroniski epastā nosūtot uz maris.sermuks@gmail.com

15. Pirkumiem papildus maksa par preču noformēšanu netiek piemērota, ja vien par to nav atsevišķa vienošanās ar pircēju (piemēram – nestandarta preces izmēri vai tās piegādes laiki).

16. bestberry.lv patur tiesības neapkalpot pasūtījumu, ja neizdodas sazināties ar klientu pa viņa norādīto telefonu vai epastu.

17. Jautājumu gadījumā var zvanīt +371 29164185 vai rakstīt uz epastu maris.sermuks@gmail.com

bottom of page