top of page
bb berry baneris ieksalapam copy.jpg

Atsauksmes par produktiem

100% IRBENĀJA PULVERIS kapsulās pareizai vielmaiņai un aktīvai imunitātei

atsauksmju bilde.jpg

Februārī Medicine.lv sadarbībā ar „BestBerry” piedāvā testēt 100% Irbenāja pulveri kapsulās pareizai vielmaiņai un aktīvai imunitātei.

Pilnvērtīgai organisma darbībai ir jāsaņem tikai dabiskas izcelsmes vitamīni un minerāvielas, kas nodrošina to pilnīgu uzsūkšanos un izmantošanu organismā. Irbenāja kapsulas ir neparspētas ar bagātīgo minerālvielu sastāvu un dabisko vitamīnu daudzumu sastāvā.

 

Kapsulās iekļautas visas irbenes (Viburnum opulus) auga daļas – pumpuri, ziedi, lapas, miza, žāvētas ogas un sēklas, kas nodrošina plašu augstas biopieejamības komponentu klāstu un dod organismam iespēju izvēlēties tieši šobrīd vajadzīgās minerālvielas, vitamīnus, fermentus un citas sastāvdaļas.

BIO Irbenāja ekstrakts imunitātei, vielmaiņai un vispārējās veselības veicināšanai

Irbenaja ekstrakts.jpg

Februārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA „BestBerry” piedāvā testēt BIO Irbenāja ekstraktu imūnsistēmas atbalstam, vielmaiņai un vispārējās veselības veicināšanai.

BIO Irbenāja ekstrakts ir 100% dabisks uztura bagātinātājs, kura sastāvā ietilpst visas irbenes auga (Viburnum opulus) daļas – gan irbenāja ziedi, ogas un sēklas, gan lapas, pumpuri un mizas.

 

Vienā pudelītē apvienotas visas irbenes auga labākās īpašības – bagātīgs minerālvielu un dabiskas izcelsmes vitamīnu sastāvs padara BIO Irbenāja ekstraktu par īpaši spēcīgu atbalstu imūnsistēmai, vielmaiņai, kā arī sirds un asinsvadu veselībai.

 

Ekstrakts izgatavots uz ūdens bāzes, kas nodrošina maksimālu tā sastāvā esošo minerālvielu un vitamīnu uzsūkšanos organismā.

bottom of page